انتخاب برگه

AuCom

معرفی برند AuCom

AuCom Electronics یک پیشرو جهانی در فناوری راه اندازی نرم و راه حل های کنترل موتور با دور ثابت است. تحقیق و توسعه در حال انجام همراه با درک قوی اوکام از برنامه ها و نیازهای مشتری راه حل هایی بهینه را تضمین می کنند. اوکام در زمینه راه اندازی و کنترل موتورها متخصص است و با تمامی کاربردهای موتورهای الکتریکی آشنایی دارد.

شعار اوکام این است که برای درک و شناسایی نیازمندی های مشتریان و صنایع تلاش می کند و راه حلی را ارائه می کند که زندگی را آسان می کند. علاوه بر دانش فنی، اوکام طیف گسترده ای از فناوری ها را در اختیار دارد تا راه حل های مستقیم آینده نگرانه را برای برنامه های ساده یا محصولات کاملاً پیشرفته برای نیازهای پیچیده تر ارائه دهد.

AuCom در سال ۱۹۷۸ برای طراحی و ساخت طیف پیشرفته ای از آمپلی فایرهای استریو تأسیس شد. نام AuCom از ترکیب “Au” برای Audio (صدا) و “Com” برای Communications (ارتباط) منشأ گرفته است. دو بنیانگذار کمپانی به دلیل علاقه متقابل به امواج رادیویی و موسیقی با یکدیگر شروع به همکاری کردند. مارک امپسون کارشناس طراحی الکترونیک و ری آرچر شریک تجاری با مهارت های کارآفرینی بود.

علاوه بر تقویت کننده ها ، AuCom همچنین در طراحی منابع تغذیه سیستم های پخش رادیویی ، آلارم تاکسی و دستگاه های صرفه جویی در انرژی برای موتورهای القایی تک فاز و سه فاز نقش داشت. این دستگاه های صرفه جویی در انرژی تحت توافق نامه همکاری با آژانس فضایی آمریکا ناسا تولید شده اند. فناوری راه اندازی نرم الکترونیکی متولد شد و این محصول به تمرکز اصلی شرکت تبدیل شد و در حقیقت اولین نسل از راه اندازهای نرم (سافت استارتر) تجاری توسط اوکام در دنیا تولید و ارائه شد.

در طول تاریخ AuCom همواره به نوآوری و تحقیق و توسعه توجهی ویژه داشته است. AuCom با رویکردی چابک و تلاشگرانه در خط مقدم فناوری الکترونیکی صنعتی قرار دارد. توجه به جزئیات جزو اصول خط مشی کمپانی AuCom می باشد. اوکام با قابلیت انعطاف پذیری و مهارت های مهندسی شناخته شده است و به عنوان متخصص برجسته جهان در حوزه راه اندازی نرم شهرت یافته است.

محصولات اوکام

محصولات LV

چه به یک راه حل کنترل کامل پیشرفته موتور و یا یک راه اندازی ساده نیاز داشته باشید ، AuCom محصولی دارد که مناسب آن باشد. اوکام ویژگی های مختلف را در محصولات متنوع فشار ضعیف به مشتریان ارائه می دهد تا انتخاب مناسب با نیاز، فرایندی آسان باشد.

سافت استارتر کمپکت CSX

CSX Compact Soft Starter Range

سافت استارتر CSX یک راه انداز نرم کاربرپسند و قابل اطمینان برای موتور شما است. این سافت استارترهای کمپکت با بیشترین سادگی طراحی شده اند، دارای روش شیب ولتاژ برای راه اندازی و توقف نرم هستند و به راحتی می توانید آن ها را در تابلو برق موجود خود جای دهید.

رله های بایپس داخلی کوچک CSX، نصب را آسان می کند و به سافت استارتر اجازه می دهد تا در محفظه های جمع و جور با تهویه محدود قرار بگیرد. پیکربندی به آسانی به واسطه سه سوئیچ دوار قابل تغییر است و گزینه های نمایشگر و ارتباط از راه دور امکان تجمیع این تجهیز را به راحتی در شبکه های کنترل از راه دور فراهم می آورد.

سافت استارتر کمپکت CSXi

CSXi Compact Soft Starter Range

سافت استارترهای کمپکت CSXi یک راه حل جامع برای راه اندازی و محافظت از موتور است. این سافت استارترهای کمپکت و مطمئن، جدیدترین فناوری راه اندازی جریان ثابت و توقف نرم TVR را برای کاهش فشارهای الکتریکی و مکانیکی به موتور و بار شما ارائه می دهند. CSXi همچنین از توابع اصلی حفاظت از موتور برای محافظت از موتور بهره می برد.

رله های بایپس داخلی کوچک CSX، نصب را آسان می کند و به سافت استارتر اجازه می دهد تا در محفظه های جمع و جور با تهویه محدود قرار بگیرد. پیکربندی به آسانی به واسطه سه سوئیچ دوار قابل تغییر است و گزینه های نمایشگر و ارتباط از راه دور امکان تجمیع این تجهیز را به راحتی در شبکه های کنترل از راه دور فراهم می آورد.

سافت استارتر هوشمند EMX3

EMX3 Soft Starter Range

مدل EMX3 یک سیستم کامل مدیریت موتور برای چالش برانگیزترین کاربردهای راه اندازی و توقف موتور است. این مدل دارای گستره وسیعی از ویژگی ها است که از جمله آن می توان به فناوری منحصر به فرد XLR-8 می باشد که فرایند راه اندازی و توقف را به خصوص در بحث پمپاژ به طور کل متحول ساخته است. این عملکرد برتر در یک پکیج بسیار انعطاف پذیر و کاربرپسند دیجیتال جمع آوری شده و سافت استارتر هوشمند EMX3 را پدید آورده است.

مدل EMX3 دارای کاملترین توابع حفاظتی برای موتور، بار و خود سافت استارتر می باشد و از تمامی پروتکل های مخابراتی پشتیبانی می کند. این سافت استارتر همچنین دارای یک کیپد با صفحه نمایش گرافیکی و چند خطی با زبان حقیقی می باشد که کار با تجهیز را بسیار آسان تر کرده است.

سافت استارتر هوشمند EMX4

EMX4 Soft Starter Range

EMX4 آخرین نسل از سافت استارترهای هوشمنداوکام است که استانداردهای جدیدی برای فناوری راه اندازی نرم تعریف کرده است. مدل EMX4 نه تنها بسیار کوچکتر و قدرتمندتر بوده و همچنین دارای ویژگی های حفاظتی و کنترلی جدید است، بلکه قابلیت اضافه شدن کارت هوشمند را داراست که تحولی در دنیای راه اندازی نرم و کاربردهای مختلف است. اضافه شدن یک کارت هوشمند به EMX4‌آن را به یک کنترلر کامل موتور و سیستم تبدیل می کند. EMX4 حقیقتا یک راه انداز نرم برای آینده است.

محصولات MV

سافت استارتر MVE IP00

MVE IP00 Medium Voltage Soft Starter

سافت استارتر ولتاژ متوسط MVE یک تجهیز قدرتمند و قابل اطمینان برای راه اندازی موتور ولتاژ متوسط شما است. رابط گرافیکی کاربرپسند و حفاظت های کامل در نظر گرفته شده برای بار و موتور این تجهیز را به بهترین گزینه برای نیازهای فشار متوسط شما بدل می کند. MVE کنترل و راه اندازی نرم موتور شما را در یک پیکربندی فیزیکی کمپکت و پایدار ارائه می کند.

پنل های سری L سافت استارتر فشار متوسط

MVE L-Series Medium Voltage Soft Starter Panel

اوکام علاوه بر ارائه یونیت IP00 سافت استارتر به صورت مجزا، بنا به درخواست مشتری تابلوی کامل سافت استارتر فشار متوسط نیز ارائه می‌دهد. این تابلو براساس نیازمشتری می‌تواند دارای تجهیزاتی از جمله ادوات تصحیح ضریب توان, کلید یا کنتاکتور خازنی، کلید یا فیوز ورودی، کلید دیسکانت و یا سایر تجهیزات مورد نیاز باشد. این تابلو ها به فناوری دفع قوس الکتریکی مجهز شده اند و در صورت رخداد قوس شدید در پنل‌های سری L اوکام، این قوس شدید در محفظه دولایه پنل محبوس می‌شود تا از آسیب های محیطی جلوگیری شود.