لیان الکتریک نماینده انحصاری

برند ZIV اسپانیا

کمپانی ZIV در سال 1993 با هدف تولید تجهیزات صنایع نیرو و انرژی و ارائه راه‌حل‌های نوآورانه برای سیستم‌های قدرت تاسیس شد. ZIV توسعه‌دهنده آخرین فناوری‌ها در حوزه ایجاد و توسعه شبکه‌های هوشمند است و توانسته محصولات مختلفی را به نیروگاه‌ها، شرکت‌های برق کشورهای مختلف و پیمانکاران ارائه کند. هسته اصلی این مجموعه توانمند از 400 نیروی متخصص در 12 نقطه جهان تشکیل شده است و ZIV همواره متعهد به تحقیق و توسعه در راستای بهبود دائمی کیفیت محصولات است.

محصولات ZIV گستره وسیعی از کاربردهای صنایع برق را پوشش می‌دهند که شامل سیستم های انتقال انرژی فشار قوی و فشار متوسط، نیروگاه‌ها، پست‌های برق در سطوح انتقال، فوق توزیع و توزیع، کنتورهای هوشمند، ادوات شارژ خودروهای الکتریکی و همچنین راهکارهای نرم‌افزاری مدیریت شبکه DCS و اسکادا می‌باشد. رله‌های حفاظتی ZIV با آخرین فناوری حفاظتی روز دنیا و به صورت ماژولار تولید می‌گردند که انعطاف پذیری قابل توجهی را برای سیستم به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این سیستم‌های اتوماسیون و RTU‌ به صورت کمپکت یا ماژولار به منظور کنترل و اتوماسیون پست‌های فوق توزیع و انتقال منطبق با نیازهای روز شبکه از جمله IEC61850 توسعه داده شده اند. ZIV همچنین ارائه دهنده تجهیزات مخابراتی پست‌های برق همچون PLC و تله پروتکشن است. علاوه بر این ها، سبد کاملی از محصولات شبکه و کنترلی و کنتورها در سبد محصولات ZIV‌وجود دارد که این کمپانی را قادر می‌سازد یک پست کامل انتقال یا فوق توزیع را با محصولات خود تجهیز کند.

لیان الکتریک تنها نماینده انحصاری شرکت ZIV در ایران می باشد

از ویژگی‌های اصلی محصولات ZIV می‌توان به وارد زیر اشاره کرد:

 • رله های حفاظتی ماژولار برای کاربردهای حفاظتی مختلف
 • ادوات پاورلاین کریر و تله پروتکشن شناخته شده و قابل اعتماد
 • RTUهای پیشرفته با تعداد نقاط داده بدون محدودیت
 • نرم‌افزارهای کاربری با رابط کاربری آسان
 • گستره وسیع محصولات قابل ارائه
 • کیفیت بالا و پشتیبانی بی‌نظیر
 • ماموریتبهبود ایمنی، کیفیت خدمات و بازدهی سیستم‌های الکتریکی
 • دیدگاهدستیابی به جایگاهی پیشرو در بازار جهانی به واسطه تعالی در ارائه محصولات و راه‌حل‌های نوآورانه، مقرون به صرفه و منطبق با نیاز مشتریان
 • نوآوریداشتن دیدگاهی فعالانه و ارائه راه حل‌های خلاقانه که با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌ها مزایای رقابتی در اختیار کاربران قرار دهد
 • همکاریانتشار دانش موجب افزایش آن می‌شود. ما همواره در تلاش برای به‌کارگیری بهترین نخبگان در هر حوزه و همکاری با کاربران برای درک بهتر نیازهای آن‌ها هستیم، تا توسعه فناوری زا سرعت ببخشیم و ریسک‌ها را به حداقل برسانیم.
 • جاه‌طلبیبهبود دائمی، و تلاش برای تعریف اهداف جدید موجب می‌شوند ما همواره به دنبال جایگاه بالاتری باشیم. ما به عنوان یک سازمان و به صورت فردی، هیچگاه به شرایط فعلی راضی نخواهیم بود.
 • چابکیرویکرد چابک ما ساختاری سازمان‌دهی شده دارد تا بتوانیم نیازهای کاربران را به سرعت و به صورت موثری پاسخ دهیم.

ZIV دارای گواهی ISO 9001 :2008 در زمینه مدیریت کیفیت و ISO 14001:2004 در زمینه مدیریت محیط زیست، ISO450001 در زمینه سلامت و ایمنی و ISO 27001 در زمینه سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات می‌باشد. این شرکت در مدت فعالیت خود همچنین همواره نوآوری و خلاقیت را در زمینه تولید محصولات با ویژگی های منحصر به فرد مد نظر قرار داده است. ارزش های ZIV‌شامل نوآوری، همکاری، جاه‌طلبی و چابکی است و این ارزش‌ها تنها به واسطه به‌کارگیری نخبگان این حوزه برآورده شده اند.