http://www.relkoenerji.com/marka/buyuk/9c7b6ebc-a1f9-42c2-8818-20fb6ea54145.jpg

Fanox یک کمپانی متخصص در زمینه طراحی و تولید رله های الکترونیکی برای کاربردهای فشار ضعیف و فشار قوی است. Fanox در سال ۱۹۹۲ تاسیس شد و تا کنون گستره وسیعی از محصولات را برای کاربردهای مختلف توسعه داده است و به عنوان یک کمپانی پیشرو و خلاق در زمینه حفاظت و کنترل، در بازار انرژی امروزی به عنوان تولید کننده ای قدرتمند در زمینه رله های حفاظتی در حوزه توزیع و انتقال انرژی الکتریکی شناخته می شود.

Fanox متخصص تولید رله های حفاظتی سلف پاور (خودتغذیه)، اضافه جریان، خطای زمین و مولتی فانکشن برای حفاظت از فیدرها، پست های برق و RMU ها می باشد. تمامی رله های حفاظتی Fanox از آخرین فناوری های روز پشتیبانی می کنند: ارتباطات مخابراتی، توابع متعدد مخابراتی و کنترلی، نرم افزارهای ارتباط و تنظیم اختصاصی با محیط کاربرپسند و هزاران نوآوری دیگر. هدف از این بهبودهای مداوم تسهیل پیاده سازی شبکه هوشمند و نگهداری پیش بینانه خطوط و زیرساخت های سیستم قدرت است.

وظیفه یک رله حفاظتی اندازه گیری پارامترهای الکتریکی خطوط است تا اطمینان حاصل شود که مقادیر مختلف این پارامترها درون بازه استاندارد مورد نظر بهره بردار باقی بماند. در صورتی که با استفاده از اندازه گیری ها رله آشکار کند که یک یا چند پارامتر از مقدار مجاز خود تجاوز نموده است، رله به مدارشکن (بریکر یا دژنکتور) دستور قطع خط یا شبکه را می دهد تا جلوی آسیب رسیدن به تجهیزات و افراد گرفته شود. از این رو، سرعت و دقت عمل و تعداد توابع عواملی موثر در رله های حفاظتی می باشند. تجهیزات حفاظتی طی سال های اخیر تغییرات فراوانی را تجربه کرده اند، مشتریان عموما به دنبال تولید کننده ای هستند که نیازهای دنیای برق امروز را درک کند؛ Fanox می تواند بهترین انتخاب در این زمینه باشد.

ما به شما کمک خواهیم کرد رله های خاص مورد نیاز خود را پیدا کنید، و همچنین برای اطمینان بیشتر تمامی تولیدات خود را با پیشرفته ترین دستگاه های تست مورد آزمایش قرار می دهیم تا از صحت عملکرد این تجهیزات اطمینان حاصل کنیم.

تخصص، نوآوری دائمی، و خلاقیت Fanox را قادر ساخته تا بتواند برای کاربردهای مختلف محصولات خاصی را تولید کند. Fanox مجموعه گسترده ای از محصولات و منابع را در اختیار داشته و در زمینه حفاظت متخصص است، در زمینه طراحی خبره است و یک نرم افزار آنلاین برای پشتیبانی دائم از رله های حفاظتی خود ارائه می دهد تا مشتریان با خیالی آسوده از محصولات این کمپانی استفاده کنند.

ارزش های Fanox:

  • بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات حفاظتی و کنترلی
  • تعهد به مشتریان
  • راه حل های مجتمع متناسب با نیازهای مشتریان
  • چابکی و سرعت در خدمات پس از فروش
  • تمرکز خاص بر تحقیق و توسعه و نوآوری
  • در اختیار داشتن تیمی از افراد با مهارت و با انگیزه

رشد بین المللی Fanox همچنین منجر به توسعه قابل توجه در بخش فشار متوسط شده است. بخش MV کمپانی به تمرکز اصلی مجموعه تبدیل شده است که غالب این موفقیت به دلیل تلاش های بی وقفه دپارتمان تحقیق و توسعه قدرتمند کمپانی محقق شده است.

محصولات فنوکس

محصولات فنوکس به طور کلی به دو بخش فشار متوسط و فشار ضعیف تقسیم بندی می شوند.

محصولات MV: رله های حفاظتی متناسب با نیاز شما

فنوکس متخصص در زمینه طراحی و تولید رله های کنترلی و حفاظتی بوده و به عنوان یک پیشرو در تولید رله های سلف پاور شناخته می شود که باعث صرفه جویی قابل توجه در هزینه های تعمیر و نگهداری پست های توزیع می شوند.

طیف گسترده ای از رله های حفاظتی با کیفیت بالا راه حل های مورد نیاز بازار را ارائه می دهد. این مهم به واسطه تجربه سال ها استفاده از محصولات فنوکس و هزاران دستگاه نصب شده که بیش از ۲۰ سال در شرایط سخت کار می کنند، مشهود است. سازگاری بالای الکترومغناطیسی باعث می شود رله های Fanox به امن ترین رله های حفاظتی بازار تبدیل شوند. مجوز KEMA این را اثبات می کند. رله های حفاظتی فنوکس همچنین از آخرین فناوری ها پشتیبانی می کنند: ارتباطات اسکادا، نرم افزار کامپیوتر شخصی، ثبت رخدادها، LCD، کیپد و … .

لیستی از رله های Fanox‌به همراه کاربردهای آن ها را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید. همچنین دیاگرام کاربرد این رله ها را می توانید در تصویر بعد مشاهده کنید.

رله کاربرد
SILG رله مولتی فانکشن حفاظت ژنراتور
SILV رله حفاظت ولتاژی و سنکرون چک
SICA ماژول گیت وی مخابراتی
SILA حفاظت خط و فیدر
SILD حفاظت جهت دار جریانی
SIAC-SIAB رله دوال پاور
SIAF رله اضافه جریان و خطای زمین

جدول انتخاب رله ها به تفکیک ویژگی ها، قابلیت ها و توابع و ورودی/ خروجی ها را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

محصولات LV

کنترل و حفاظت برای فشار ضعیف- صنایع، آب و نفت و گاز

فنوکس همچنین تولید کننده گستره وسیعی از محصولات کنترلی و حفاظتی برای بخش فشار ضعیف می باشد. جدول محصولات فشار ضعیف فنوکس را می توانید در ذیل مشاهده کنید.

حفاظت موتور و ژنراتور
رله توصیف رله توصیف
PBM-B سیستم مدیریت موتور GL200 حفاظت مجتمع موتور
C9 حفاظت پایه موتور G EEx حفاظت موتور برای محیط های انفجاری
GL حفاظت مجتمع موتور GEN حفاظت ژنراتور
ES سافت استارتر PTC سنسورهای حرارتی
حفاظت و کنترل پمپ
رله توصیف رله توصیف
PF-R حفاظت توانی پمپ P حفاظت خشک پمپ
PS-R حفاظت پمپ تکفاز
رله های نشتی جریان
رله توصیف رله توصیف
D30 رله کمپکت نشتی جریان DR30 نشتی جریان با ریکلوزر خودکار
ELR-A/ELR-T رله با کوربالانس سرخود ELR-3C رله نشتی جریان مولتی رنج
کنترل و اندازه گیری
رله توصیف رله توصیف
S کنترل فاز ST/ST-D کنترل فاز و دما
T2-TST24 کنترل فاز و دما MT2 کنترل دما با ترمیستور
U1D کنترل ولتاژ تکفاز U3S کنرل ولتاژ سه فاز
MTR تایمر دیجیتال مولتی فانکشن
سرج ارستر (برقگیر)
رله توصیف رله توصیف
SPD سرج ارسترهای ولتاژ ضعیف SST سرج ارستر برای کاربردهای حساس
VPC40 سرج ارستر برای پنل های خورشیدی VPC30 سرج ارستر برای مزارع بادی