انتخاب برگه

Fanox

http://www.relkoenerji.com/marka/buyuk/9c7b6ebc-a1f9-42c2-8818-20fb6ea54145.jpg

Fanox یک کمپانی متخصص در زمینه طراحی و تولید رله های الکترونیکی برای کاربردهای فشار ضعیف و فشار قوی است. Fanox در سال ۱۹۹۲ تاسیس شد و تا کنون گستره وسیعی از محصولات را برای کاربردهای مختلف توسعه داده است و به عنوان یک کمپانی پیشرو و خلاق در زمینه حفاظت و کنترل، در بازار انرژی امروزی به عنوان تولید کننده ای قدرتمند در زمینه رله های حفاظتی در حوزه توزیع و انتقال انرژی الکتریکی شناخته می شود.

Fanox متخصص تولید رله های حفاظتی سلف پاور (خودتغذیه)، اضافه جریان، خطای زمین و مولتی فانکشن برای حفاظت از فیدرها، پست های برق و RMU ها می باشد. تمامی رله های حفاظتی Fanox از آخرین فناوری های روز پشتیبانی می کنند: ارتباطات مخابراتی، توابع متعدد مخابراتی و کنترلی، نرم افزارهای ارتباط و تنظیم اختصاصی با محیط کاربرپسند و هزاران نوآوری دیگر. هدف از این بهبودهای مداوم تسهیل پیاده سازی شبکه هوشمند و نگهداری پیش بینانه خطوط و زیرساخت های سیستم قدرت است.

وظیفه یک رله حفاظتی اندازه گیری پارامترهای الکتریکی خطوط است تا اطمینان حاصل شود که مقادیر مختلف این پارامترها درون بازه استاندارد مورد نظر بهره بردار باقی بماند. در صورتی که با استفاده از اندازه گیری ها رله آشکار کند که یک یا چند پارامتر از مقدار مجاز خود تجاوز نموده است، رله به مدارشکن (بریکر یا دژنکتور) دستور قطع خط یا شبکه را می دهد تا جلوی آسیب رسیدن به تجهیزات و افراد گرفته شود. از این رو، سرعت و دقت عمل و تعداد توابع عواملی موثر در رله های حفاظتی می باشند. تجهیزات حفاظتی طی سال های اخیر تغییرات فراوانی را تجربه کرده اند، مشتریان عموما به دنبال تولید کننده ای هستند که نیازهای دنیای برق امروز را درک کند؛ Fanox می تواند بهترین انتخاب در این زمینه باشد.

ما به شما کمک خواهیم کرد رله های خاص مورد نیاز خود را پیدا کنید، و همچنین برای اطمینان بیشتر تمامی تولیدات خود را با پیشرفته ترین دستگاه های تست مورد آزمایش قرار می دهیم تا از صحت عملکرد این تجهیزات اطمینان حاصل کنیم.

تخصص، نوآوری دائمی، و خلاقیت Fanox را قادر ساخته تا بتواند برای کاربردهای مختلف محصولات خاصی را تولید کند. Fanox مجموعه گسترده ای از محصولات و منابع را در اختیار داشته و در زمینه حفاظت متخصص است، در زمینه طراحی خبره است و یک نرم افزار آنلاین برای پشتیبانی دائم از رله های حفاظتی خود ارائه می دهد تا مشتریان با خیالی آسوده از محصولات این کمپانی استفاده کنند.

ارزش های Fanox:

  • بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات حفاظتی و کنترلی
  • تعهد به مشتریان
  • راه حل های مجتمع متناسب با نیازهای مشتریان
  • چابکی و سرعت در خدمات پس از فروش
  • تمرکز خاص بر تحقیق و توسعه و نوآوری
  • در اختیار داشتن تیمی از افراد با مهارت و با انگیزه

رشد بین المللی Fanox همچنین منجر به توسعه قابل توجه در بخش فشار متوسط شده است. بخش MV کمپانی به تمرکز اصلی مجموعه تبدیل شده است که غالب این موفقیت به دلیل تلاش های بی وقفه دپارتمان تحقیق و توسعه قدرتمند کمپانی محقق شده است.

محصولات فنوکس

محصولات فنوکس به طور کلی به دو بخش فشار متوسط و فشار ضعیف تقسیم بندی می شوند.

محصولات MV: رله های حفاظتی متناسب با نیاز شما

فنوکس متخصص در زمینه طراحی و تولید رله های کنترلی و حفاظتی بوده و به عنوان یک پیشرو در تولید رله های سلف پاور شناخته می شود که باعث صرفه جویی قابل توجه در هزینه های تعمیر و نگهداری پست های توزیع می شوند.

طیف گسترده ای از رله های حفاظتی با کیفیت بالا راه حل های مورد نیاز بازار را ارائه می دهد. این مهم به واسطه تجربه سال ها استفاده از محصولات فنوکس و هزاران دستگاه نصب شده که بیش از ۲۰ سال در شرایط سخت کار می کنند، مشهود است. سازگاری بالای الکترومغناطیسی باعث می شود رله های Fanox به امن ترین رله های حفاظتی بازار تبدیل شوند. مجوز KEMA این را اثبات می کند. رله های حفاظتی فنوکس همچنین از آخرین فناوری ها پشتیبانی می کنند: ارتباطات اسکادا، نرم افزار کامپیوتر شخصی، ثبت رخدادها، LCD، کیپد و … .

لیستی از رله های Fanox‌به همراه کاربردهای آن ها را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید. همچنین دیاگرام کاربرد این رله ها را می توانید در تصویر بعد مشاهده کنید.

رلهکاربرد
SILGرله مولتی فانکشن حفاظت ژنراتور
SILVرله حفاظت ولتاژی و سنکرون چک
SICAماژول گیت وی مخابراتی
SILAحفاظت خط و فیدر
SILDحفاظت جهت دار جریانی
SIAC-SIABرله دوال پاور
SIAFرله اضافه جریان و خطای زمین

جدول انتخاب رله ها به تفکیک ویژگی ها، قابلیت ها و توابع و ورودی/ خروجی ها را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

محصولات LV

کنترل و حفاظت برای فشار ضعیف- صنایع، آب و نفت و گاز

فنوکس همچنین تولید کننده گستره وسیعی از محصولات کنترلی و حفاظتی برای بخش فشار ضعیف می باشد. جدول محصولات فشار ضعیف فنوکس را می توانید در ذیل مشاهده کنید.

حفاظت موتور و ژنراتور
رلهتوصیفرلهتوصیف
PBM-Bسیستم مدیریت موتورGL200حفاظت مجتمع موتور
C9حفاظت پایه موتورG EExحفاظت موتور برای محیط های انفجاری
GLحفاظت مجتمع موتورGENحفاظت ژنراتور
ESسافت استارترPTCسنسورهای حرارتی
حفاظت و کنترل پمپ
رلهتوصیفرلهتوصیف
PF-Rحفاظت توانی پمپPحفاظت خشک پمپ
PS-Rحفاظت پمپ تکفاز
رله های نشتی جریان
رلهتوصیفرلهتوصیف
D30رله کمپکت نشتی جریانDR30نشتی جریان با ریکلوزر خودکار
ELR-A/ELR-Tرله با کوربالانس سرخودELR-3Cرله نشتی جریان مولتی رنج
کنترل و اندازه گیری
رلهتوصیفرلهتوصیف
Sکنترل فازST/ST-Dکنترل فاز و دما
T2-TST24کنترل فاز و دماMT2کنترل دما با ترمیستور
U1Dکنترل ولتاژ تکفازU3Sکنرل ولتاژ سه فاز
MTRتایمر دیجیتال مولتی فانکشن
سرج ارستر (برقگیر)
رلهتوصیفرلهتوصیف
SPDسرج ارسترهای ولتاژ ضعیفSSTسرج ارستر برای کاربردهای حساس
VPC40سرج ارستر برای پنل های خورشیدیVPC30سرج ارستر برای مزارع بادی