RTU توزیع مجهز به مکانیاب خطا مدل TCA-E

RTU توزیع مجهز به مکانیاب خطا مدل TCA-E

این دستگاه کلیه عملکردهای مورد نیاز برای پوشش حفاظت کامل مجموعه های مدولار را یکپارچه می کند و بنابراین در پست های فرعی و تابلو برق خطوط هوایی که نظارت بر پارامترهای شبکه فشار متوسط (اندازه گیری ولتاژ، جریان و توان) مورد نیاز است، قابل استفاده است. تشخیص و برقراری ارتباط به مرکز کنترل وجود عیب هم بین فازها و هم بین فاز و زمین با نشان دادن جهت بودن آن، ایزوله سازی خودکار مقاطع خطا و کنترل از اعزام باز و بسته شدن تابلوها. یا شکن های خلیج. سیستمی که به طور ویژه برای پیاده سازی راه حل های اتوماسیون برای مجموعه های مدولار طراحی شده است.

لیان الکتریک تنها نماینده انحصاری شرکت ZIV در ایران می باشد

شما می توانید برای داشتن یک راه حل متفاوت با مشاوران شرکت لیان الکتریک ویرا بطور رایگان تماس داشته باشید( ۰۲۱۹۱۰۷۷۰۷۷)

TCA-E- اتوماسیون توزیع RTU با FPI تعبیه شده

 

ترکیبی از یک (RTU)، یک سیستم نظارت ولتاژ متوسط ​​و یک سیستم کنترل و اتوماسیون که مخصوصاً برای استفاده در مجموعه‌های مدولار و پست‌های ثانویه سازگار شده است.

این دستگاه کلیه عملکردهای مورد نیاز برای پوشش حفاظت کامل مجموعه های مدولار را یکپارچه می کند و بنابراین در پست های فرعی و تابلو برق خطوط هوایی که نظارت بر پارامترهای شبکه فشار متوسط ​​(اندازه گیری ولتاژ، جریان و توان) مورد نیاز است، قابل استفاده است. تشخیص و برقراری ارتباط به مرکز کنترل وجود عیب هم بین فازها و هم بین فاز و زمین با نشان دادن جهت بودن آن، ایزوله سازی خودکار مقاطع خطا و کنترل از اعزام باز و بسته شدن تابلوها. یا شکن های خلیج. سیستمی که به طور ویژه برای پیاده سازی راه حل های اتوماسیون برای مجموعه های مدولار طراحی شده است.

 

ویژگی های کلیدی:

 

·       موتور منطقی قابل برنامه ریزی قدرتمند

·       حداکثر 5 عملکرد FPI در هر IED

·       حداکثر 64 ورودی دیجیتال

·       16 خروجی دیجیتال قابل تنظیم برای سیگنال دهی هشدار یا فرمان های کنترل LBS

·       24 کانال آنالوگ

·       اندازه گیری ولتاژ پشتیبانی می شود: مستقیماً در شینه یا نصب شده در بوشینگ های فیدر.

·       4000 ثبت رویداد و عملکرد ضبط اسیلوگرافی (نرخ نمونه 4800 هرتز).

·       تشخیص و نگهداری WebUI

·       اتوماتیسم جداسازی خطا (FIA)

·       امنیت سایبری: احراز هویت و رمزگذاری

توسعه‌ها با دستگاه‌های نقش Master-Slave پشتیبانی می‌شوند

در مورد تاسیسات بزرگ که با یک دستگاه مستقل پوشش داده نمی شوند، می توان زنجیره ای متشکل از چندین دستگاه ایجاد کرد: یک دستگاه به عنوان اصلی از جمله عملکرد RTU عمل می کند و بقیه دستگاه ها به عنوان برده عمل می کنند و داده ها را نسبت به فیدرهای کنترل شده مبادله می کنند. توسط هر یک

 

تشخیص و نگهداری از طریق WebUI

نمودار تک خطی و وضعیت عناصر مختلف نصب را می توان برای تشخیص و وظایف تعمیر و نگهداری کنترل کرد. هیچ ابزار نرم افزاری اختصاصی مورد نیاز نیست.

 

پروتکل های ارتباطی و امنیت سایبری

تابع RTU تعبیه شده در TCA D/E با مراکز کنترل یا سیستم های SCADA با استفاده از پروتکل ارتباطی IEC 60870-5-104 ارتباط برقرار می کند.

به روز رسانی سیستم عامل از راه دور، پیکربندی دستگاه، اجرای دستورات از راه دور و بسیاری از عملیات دیگر را می توان از طریق WebUI یا خدمات وب روی دستگاه انجام داد. تمام دستورات از راه دور از طریق پروتکل های حمل و نقل ایمن مانند HTTPS یا SSH منتقل می شوند. کنترل دسترسی مبتنی بر نقش از طریق احراز هویت با استفاده از پروتکل‌های LDAP و TACACS+ مدیریت می‌شود.

 

بازیابی خودکار خدمات (FIA)

دستگاه‌های TCA طوری طراحی شده‌اند که به‌عنوان بخشی از سیستم بازیابی خدمات خودکار عمل کنند. تنظیمات و پیکربندی ها را می توان به صورت تطبیقی ​​برای عملکرد بهینه شبکه تغییر داد