RTU کمپکت USP-020

کنترل از راه دور USP یک RTU چند منظوره پیشرفته است که برای اتوماسیون پست‌های کوچک و سطوح توزیع مناسب است. طراحی ماژولار این RTU اتوماسیون انواع پست‌ها و ادوات برق را تسهیل می‌کند. USP-020 یک راه حل مقرون به صرفه برای کاربردهای مختلف است. این RTU علاوه بر پروتکل ها و ویژگی های استاندارد، تعداد قابل توجهی ورودی/خروجی را نیز پشتیبانی می‌کند.

لیان الکتریک تنها نماینده انحصاری شرکت ZIV در ایران می باشد

شما می توانید برای داشتن یک راه حل متفاوت با مشاوران شرکت لیان الکتریک ویرا بطور رایگان تماس داشته باشید( ۰۲۱۹۱۰۷۷۰۷۷)

USP 020 ، یک RTU کمپکت ماژولار چند منظوره برای پست‌های برق کوچک

 

کنترل از راه دور USP یک RTU چند منظوره پیشرفته است که برای اتوماسیون پست‌های کوچک و سطوح توزیع مناسب است.

 

طراحی ماژولار این RTU اتوماسیون انواع پست‌ها و ادوات برق را تسهیل می‌کند. USP-020 یک راه حل مقرون به صرفه برای کاربردهای مختلف است. این RTU علاوه بر پروتکل ها و ویژگی های استاندارد، تعداد قابل توجهی ورودی/خروجی را نیز پشتیبانی می‌کند.

 

ویژگی های کلیدی

  • پروتکل های کنترل از راه دور (IEC 60870-5-104/101/103، 0، Modbus).
  • شاسی مدولار. مدل های 5 و 8 اسلات.
  • اتصال به ادوات IED با پروتکل IEC61850
  • اتصال به ادوات سریال با پورت اختصاصی RS232

 

شاسی مدولار

 

مدل های 5 و 8 اسلات. از طیف وسیعی از ماژول های ورودی/خروجی قابل تنظیم، از جمله کارت 16 ورودی دیجیتال و 8 خروجی دیجیتال و کارت ورودی آنالوگ AC پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این‌ها 8 کانال ورودی آنالوگ DC نیز به صورت سفارشی قابل ارائه است. ماژول کانال آنالوگ AC به 2 اسلات نیاز دارد. همه ماژول ها مطابق با استانداردهای پست‌های برق مورد تایید هستند.

 

منطق و اتوماسیون قابل برنامه ریزی

USP می تواند سیگنال های داخلی را از طریق منطق قابل برنامه ریزی خود از ورودی های دیجیتال و حالت های داخلی تعریف کند و آنها را به LED ها و خروجی های دیجیتال ارسال کند. این RTU همچنین می تواند تا 3 کلید / سکشنالایزر یک RMU فشرده SF6 را مدیریت و کنترل کنند. پیکربندی 3LxP بزرگترین مورد کاربردی است.

 

پروتکل ها و امنیت کنترل از راه دور

USP می‌تواند با یک مرکز کنترل یا سیستم SCADA با استفاده از پروتکل های مختلف ارتباط برقرار کند: IEC 60870-5-104/101/103، DNP3 یا Modbus از طریق TCP/IP. تمام عملیات از راه دور از طریق پروتکل های ارتباطی ایمن مانند HTTPS یا SSH منتقل می شود. دسترسی احراز هویت از طریق پروتکل های LDAP و TACACS+ پشتیبانی می شود. عملکردهای دیگری مانند به روزرسانی سیستم عامل از راه دور و پیکربندی از طریق وب سرور یا وب‌سرویس گنجانده شده است.