سازمان ها و شرکت ها در راستای تحقق اهداف و چشم اندازهای خود فعالیت های مختلف و گوناگونی را انجام میدهند . شرکت لیان الکتریک ویرا با پیشرو فعالیت ها و فرایند کسب و کار خود به صورت هوشمندانه, یکپارچه ,با کیفیت و با  صرف منابع و هزینه های موثر در صنعت کشور فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت از ابتدای تاسیس  با گرد آوری و همکاری نیروهای متخصص و مجرب و عقد قراردادهای همکاری با برندهای معتبر دنیا فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون صنعتی  اعم از فروش و خدمات پس از فروش, تعمیرات, مشاوره, اجرا و نصب و راه اندازی كنترل دور موتور AC  و سافت استارتر , سروو موتور و درایو , سیستم های PLC و کنترلر  و مانیتورینگHMI  و اسکادا, سیستم های RFID  و NFC, سیستم های انرژی خورشیدی solar ,UPS های صنعتی, سیستم توزین LOAD CELL, منبع تغذیه AC/DC و باطری, کاهنده های مصرف برق, طراحی, نصب و راه اندازي تابلو های LV و MV  و سنسور های نوری را آغاز نموده است.

با توجه به فعالیت حرفه ای و مستمر در حوزه اتوماسیون صنعتی و ارائه  خدمات به مشتریان خود  در سالهای متمادی و نیز در حال حاضر از لحاظ حجم فعالیت خود در صنعت ایران جزء شرکت های برتر در این حوزه قرار گرفته است .

 شرکت لیان الکتریک ویرا با تکیه بر تجربیات گذشته و بکارگیری تازه ترین تکنولوژی به روز دنیا و با اعتقاد راسخ به اصل کیفیت در کنار نوآوری به صورت مستقیم به مشتریان خود ارائه خدمات نموده است و باعث رضایت مشتری و همچنین افتخار همکاری با صنایع نفت و گاز و پتروشيمي, سيمان, آب و فاضلاب, تهويه و تاسيسات, صنايع غذايي وماشين سازي ها و …  را کسب کرده است.

برخی از مزایا و ویژگیهای راه اندازی اتوماسیون صنعتی :

1- جاری ساختن استراتژی های کنترلی در خطوط تولید
2- تبادل اطلاعات میان بخش های تولید
3- ایجاد یک واسطه بین کاربر و مجموعه تحت کنترل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *