انتخاب برگه

آشنایی با سافت استارتر EMX3 اوکام

یکی از سافت استارترهای هوشمند و پیشرفته ولتاژ ضعیف، مدلEMX3 از شرکت اوکام می باشد. این مدل یکی از بهترین سافت استارترهای جهان شناخته می شود و با بهره گیری از روش مدرن و منحصر به فرد XLR8  (کنترل شتاب منطبق با بار ) عنوان اولین سافت استارتر هوشمند جهان را به خود اختصاص داده است. این سافت استارتر با قرار دادن قابلیت هایی که به صورت پیش فرض بر روی محصول قرار گرفته است، قیمت تمام شده دستگاه های تولیدی را با حذف قطعاتی چون کنتاتوربای پس، پاورمتر، شستی استاپ / استارت و حذف رله های حفاظتی به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

معرفی سافت استارتر تکنولوژی XLR8 :

راه اندازی های نرم مبتنی بر کنترل گشتاور یا جریان ممکن است تاثیرات منفی بر روی شتابگیری موتور داشته باشند. در تکنولوژی XLR8 که برای اولین بار توسط شرکت اوکام در محصول EMX3 معرفی شد، با استفاده از کنترل شتاب تطبیقی، پروفایل های افزایش و کاهش شتاب موتور توسط سافت استارتر کنترل می شود. در کنترل شتاب مبتنی بر بار XLR8 کاربر تنها شیب منحنی راه اندازی و زمان را برای دستگاه مشخص می کند و سافت استارتر اوکام به طور هوشمند موتور و بار متصل را بررسی می کند و بهترین مقدار جریان، ولتاژ و گشتاور را برای راه اندازی به موتور اعمال می کند.

با استفاده از این ویژگی دستگاه وضعیت موتور را در هنگام راه اندازی و توقف به صورت هوشمند پایش می نماید و سپس کنترل موتور را به شکلی بهینه انجام می دهد تا موتور گذارهای نرم و بهینه را در هنگام شتابگیری تجربه نماید.

سافت استارتر هوشمندمزایای سافت استارتر EMX3 اوکام :

علاوه بر تکنولوژی XLR8 که با آن آشنا شدیم، مدل های EMX3 دارای مزایای قابل توجه دیگری نیز می باشند. در این مدل ها تمامی حفاظت های مورد نیاز موتور تعبیه شده است. سازندگان برای این سافت استارتر از یک صفحه نمایش LCD بزرگ استفاده نموده اند. این LCD  قابلیت نمایش عملکرد دستگاه به صورت گرافیکی را دارا می باشد. سافت استارتر EMX3 اوکام برنامه ریزی آسان و مفیدی دارد و همچنین نصب و راه اندازی دستگاه نیز به سادگی انجام می پذیرد.

 

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شود، همچنین در وبسایت شرکت لیان الکتریک ویرا می توانید مطالب دیگر ما که شامل: تابلو برق، مزایای استفاده از اینورتر در آسانسورها، نقش راه انداز نرم در شناورها، چاه ها و پمپ های آب، ، انتخاب صحیح میان سافت استارتر و درایو برای راه اندازی موتور روتور، آشنایی با تفاوت های اینورتر و سافت استارتر و … می باشد را مطالعه نمایید. به منظور بررسی و انجام تعمیرات سافت استارتر ، اینورتر و تابلو برق می توانید با کارشناسان مجرب شرکت لیان الکتریک ویرا تماس حاصل نمایید.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *